Poel, J.F. van der-Pijn uit het verleden
Artikelnummer: 9789024288670 OverzichtPijn uit het verleden van J.F. van der Poel is een omnibus die de volgende romans bevat: Vlucht voor de werkelijkheid, Verboden liefde en Volk zonder land.
Vlucht voor de werkelijkheid is het verhaal van Bernhard Cantar, directeur-eigenaar van de bekende Cantar Sigarenfabriek. Door het faillissement van zijn bedrijf raakt Berhard aan lager wal en verdrinkt hij zijn verdriet.
In Verboden liefde leert boerenzoon Henk Berenhal door zijn huwelijk met Linda pas de ware liefde kennen. Hij is eerlijk tegenover zijn vrouw en zij weet dat jaren daarvoor hij een 'verboden liefde' heeft gekend en hij ergens een zoon heeft. De gedachte daarover wil Henk het liefst zo ver mogelijk bij zich wegzetten, maar dat lukt hem maar niet. Twintig jaar later wordt Henk, met deze misstap opnieuw wordt geconfronteerd. Zigeuners zijn reizigers, altijd onderweg en waar hun wagen staat en ze hun brood kunnen verdienen, daar is hun vaderland. Volk zonder land vertelt het aangrijpende verhaal van de zigeunerfamilie Spudo ten tijde van de Tweede Wereldoorlog.
Schrijver
J.F. van der Poel
Titel
Pijn uit het verleden
Uitgever
Citerreeks Kok
Plaats van uitgave
Kampen
Jaar van uitgave
2003
Aantal pagina's
543 blz.
Bijzonderheden
Gebonden, met stofomslag, naam voorin, in goede staat.
ISBN of EAN
9789024288670