Wright, Tom-De levende Jezus
Artikelnummer: 9789033812941 OverzichtIn De levende Jezus belicht Tom Wright de belangrijkste perioden uit het leven van Jezus en de kernpunten van zijn leer.
Hij schetst een levendig beeld van Jezus' optreden en laat zien hoe we dat moeten plaatsen tegen de achtergrond van de eerste eeuw, een tijd van politieke instabiliteit en grote idealen. De auteur gaat ook in op de evangeliën, de verschillende verslagen over het leven van Jezus. Hij laat zien op welke manier we de evangeliën vandaag de dag moeten lezen om Jezus werkelijk te (leren) kennen.
N.T. (Tom) Wright (1948) is nieuwtestamenticus. Hij was van 2003-2010 bisschop van Durham in de Church of England. Momenteel is hij hoogleraar aan de Universiteit van St.Andrews (Schotland).
Schrijver
Tom Wright
Titel
De levende Jezus
Uitgever
Ark Boeken
Plaats van uitgave
Amsterdam
Jaar van uitgave
1998
Aantal pagina's
152 blz.
Bijzonderheden
Gebonden, met stofomslag, in goede staat.
ISBN of EAN
9789033812941