Boeken Theologie
U vindt hier theologische boeken van de meest uiteenlopende schrijvers. Van Augustinus tot Bavinck en van Calvijn tot Ryle.
- Spijker, Dr. W. van 't (e.a.)-Apeldoornse studies
Apeldoornse studies in opdracht van de Theologische Hogeschool van de Christelijke Gereformeerde Kerken in Nederland, 12 delen.
€ 34,50 - Spijker, Dr. W. van 't-Teksten uit de Institutie van Johannes Calvijn
Teksten uit de Institutie van Johannes Calvijn, dr. W. van 't Spijker heeft een keuze gemaakt uit en een vertaling gegeven van dit monumentale werk.
€ 5,00 - Spijker, Prof. Dr. W. van 't (e.a.)-Bij brood en beker
Bij brood en beker, onder redaktie van Prof. Dr. W. van 't Spijker, Dr. W. Balke, Drs. K. Exalto en L. van Driel is een boek over leer en gebruik van het heilig avondmaal in het Nieuwe Testament en in de geschiedenis.
€ 15,00 - Spijker, Prof. Dr. W. van 't (e.a.)-Eschatologie
Het boek Eschatologie onder redactie van Prof. dr. W. van 't Spijker, vormt een vervolg. op de boeken Spiritualiteit, Bij brood en beker, , Rondom de doopvont en De Kerk.
€ 25,00 - Spranckhuysen, Dionysius-Sions Troostfontein
Sions Troostfontein van Dionysius Spranckhuysen bevat vier tractaten:
- Lof en plicht van het huwelijk
- Troostelijk samenspraak tussen de Heere en een treurende ziel
- Heilzame onderrichting om zalig te sterven
- Ziele-Balsem€ 4,00 - Sprankhuysen, Dionysius-De werken Zijner handen
De werken Zijner handen van Dionysius Sprankhuysen is de hertaling van Macro-Kosmos en Micro-Kosmos.
- Macro-Kosmos
- Micro-Kosmos of Aanmerkingen over de schepping van de kleine wereld, dat is: van de mens.€ 4,00 - Spurgeon, C.H.-De Psalmen Davids (deel 2)
De Psalmen Davids door C.H. Spurgeon, met opgehelderde aanteekeningen van verschillende beroemde godgeleerden.
Tweede deel: Van Psalm 42 tot 73.€ 10,00 - Spurgeon, C.H.-Gaat in door de enge poort
Gaat in door de enge poort van C.H. Spurgeon is een vriendelijke roepstem tot het geloof in Jezus Christus.
Gevolgd door De zwaarste Strijd op deze Wereld.€ 7,50 - Spurgeon, C.H.-Jezus roepstem
Jezus roepstem, een bundel met 185 schetsen van leerredenen (Nieuwe Testament) van C.H. Spurgeon.
Deze uitgave is een fotografische herdruk van het door Elisabeth Freijstadt vertaalde werkdat in 1895 uitgegeven werd.€ 6,50 - Spurgeon, C.H.-Korenaren tusschen de schooven opgelezen
Korenaren tusschen de schooven opgelezen is een bloemlezing uit de werken van C.H. Spurgeon.
In totaal zijn 148 kleine en grotere leerzame geestelijke stukjes van buitengewoon goede inhoud geselecteerd.€ 5,00 - Spurgeon, C.H.-Korenaren tussen de schoven opgelezen
Korenaren tussen de schoven opgelezen is een bloemlezing uit de werken van C.H. Spurgeon.
In totaal zijn 148 kleine en grotere leerzame geestelijke stukjes van buitengewoon goede inhoud geselecteerd.€ 3,00 - Spurgeon, C.H.-Laat uw licht schijnen
Laat uw licht schijnen van C.H. Spurgeon, is een uittreksel van college-toespraken, gehouden door deze Engelse predikant voor zijn studenten.
€ 3,50 - Spurgeon, C.H.-Macht bij God
Macht bij God, een bundel met 79 schetsen van leerredenen van C.H. Spurgeon.
Deze uitgave is een fotografische herdruk van het door Elisabeth Freijstadt vertaalde werkdat in 1895 uitgegeven werd.€ 6,50 - Spurgeon, C.H.-Pastorale adviezen (deel 1)
Pastorale adviezen van Spurgeon, lezingen voor zijn studenten.
Uit het Engels vertaald door ds. W. de Graaf.
Spurgeon heeft niet minder dan 1226 mannen voor het ambt gevormd en uitgezonden.€ 4,00 - Spurgeon, C.H.-Rondom de enge poort
In dit inmiddels beroemde boekje Rondom de enge poort gaat Spurgeon in gesprek met hen die op zoek zijn naar Jezus Christus.
Met veel herkenbare, eenvoudige voorbeelden probeert hij aarzeling weg te nemen en zoekers te leiden.€ 6,50 - Spurgeon, C.H.-Totdat Hij komt
Totdat Hij komt bevat toespraken aan de tafel des Heeren door C.H. Spurgeon.
Totaal 32 toespraken over verschillende teksten.€ 7,50 - Spurgeon, C.H.-Vreugde in beproeving
Vreugde in beproeving is een tamelijk onbekend werk van de bekende C.H. Spurgeon, het bevat een verzameling korte, kernachtige overdenkingen.
€ 6,50 - Spurgeon, C.H.-Woorden van troost
In Woorden van troost wijst Spurgeon op de troost die door het werk van Christus te verkrijgen is.
Gelovigen verkeren soms in het duister. Ze worden beheerst door zorgen, vrees of twijfel.€ 7,50 - Spurgeon, C.H.-Woorden van waarschuwing voor het dagelijks leven
C.H. Spurgeon, de prins der predikers, geeft in dit boek Woorden van waarschuwing voor het dagelijks leven. Hij spoort ieder aan in alle omstandigheden van het leven op Jezus Christus te zien als de Helper, Trooster en Zaligmaker.
€ 3,50 - Spurgeon, Charles Haddon-Alles uit genade
Alles uit Genade van Charles Haddon Spurgeon, een ernstig woord tot hen die de zaligheid zoeken te verkrijgen door de Heere Jezus Christus.
Het doel van dit boek is de zaligheid van de lezer, aldus Spurgeon. Neem en lees!€ 5,00 - Spurgeon, Charles Haddon-Alles uit genade
Alles uit Genade van Charles Haddon Spurgeon, een ernstig woord tot hen die de zaligheid zoeken te verkrijgen door de Heere Jezus Christus.
Het doel van dit boek is de zaligheid van de lezer, aldus Spurgeon. Neem en lees!€ 6,00 - St. Aldegonde, Marnix van-Verhandeling over het Sacrament van het Heilig Avondmaal des Heeren
Verhandeling over het Sacrament van het Heilig Avondmaal des Heeren door Philips van Marnix van St. Aldegonde (1540-1598), een belangrijk staatsman en diplomaat.
€ 8,50 - Stelma, J.H.-Christus' offer bij Paulus vergeleken met de offeropvattingen van Philo
Christus' offer bij Paulus vergeleken met de offeropvattingen van Philo door J.H.Stelma.
Proefschrift ter verkrijging van den graad van Doctor in de Godgeleerdheid aan de Rijksuniversiteit te Groningen.€ 5,00 - Stephens, Don-Mandat for mercy
A Call to Compassionate Action for a Hurting World
Ywam Publishing-Seattle-1995
158 blz.
ISBN 0 927545 81 0€ 4,00 - Stilma, Lize-De laatste kaarsen?
Het Roomse kloosterleven bekeken door het oog van een Protestant.
€ 3,00 - Stoddard, Salomo-Een leidsman tot Christus
Een leidsman tot Christus of besturingen hoe men zielen moet leiden, die werkzaam zijn om bekeerd te worden door Salomon Stoddard.
Er wordt over voorbereiding tot Christus verschillend gedacht.€ 7,50 - Stoddard, Salomon en Leeuwen Pz., Jacob van-Een leidsman tot Christus en Aldaar zal geen nacht zijn
Een leidsman tot Christus of Hoe men zielen moet besturen, die werkzaam zijn tot bekering door Salomo Stoddard en Aldaar zal geen nacht zijn, zes leerredenen van Jacob van Leeuwen Pz.
€ 12,50 - Stolt, Birgit-Martin Luthers Rhetorik des Herzens
Martin Luthers Rhetorik des Herzens von Birgit Stolt.
- Das Lutherbild im Wandel der Sprachwissenschaft
- Sprache, Glaube und Rhetorik
- Die Predigt
- Die Bibelübersetzung
- Rhetorik und Musik in Luthers Deutscher Messe 1526€ 10,00 - Straatsma, Ds. A.K.-Kent gij uw Bijbel?
Kent gij uw Bijbel?, een bundel bijbelvertellingen van ds. A.K. Straatsma, uitgesproken voor de N.C.R.V.-microfoon.
Totaal 48 vertellingen over de aarstvaders, Mozes en Jozua.€ 6,50 - Streeder, Dr. G.J.-De prediking van de opstanding der doden in het Nieuwe Testament
De prediking van de opstanding der doden in het Nieuwe Testament door dr. G.J. Streeder, predikant van de Nederlands Hervormde Kerk.
€ 5,00 - Tanis, Ds. M.C.-Merktekenen van een Christen
In 21 kernachtig geschreven hoofdstukken behandelt ds. M.C. Tanis de Merktekenen van een Christen zoals die in de Bijbel en de belijdenis genoemd worden.
€ 6,00 - Tanis, M.C.-De identiteit der christenen
De identiteit der christenen van ds. M.C. Tanis, predikant van de Christelijk Gereformeerde Kerken is een boek n.a.v. artikel 29 van de Nederlandse Geloofsbelijdenis.
€ 5,00